Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ms Corrine

Numer telefonu : +86 18175635789

WhatsApp : +8618175635789

Free call
Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.

Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.

    Profesjonalny producent pojemnościowych ekranów dotykowych

  • Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia
Rodzaj działalności: Producent
marki: antouch Ilość pracowników: 100~300
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000 Rok założenia:
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Shenzhen An-Touch Technology Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem ekranu dotykowego i przedsiębiorstwem high-tech. Nasze produkty są szeroko stosowane w urządzeniach przemysłowych, urządzeniach POS , terminalach samoobsługowych , bankomatach , smart hone , sprzęcie medycznym i tak dalej na.

An-touch zajmuje się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem pojemnościowego ekranu dotykowego , ma automatyczne linie produkcyjne i zamknięte, wolne od kurzu warsztaty. Produkty są kontrolowane ściśle według systemu zarządzania jakością . Zarządzanie jakością staje się istotną częścią działalności. Celem An-Touch jest stać się najbardziej niezawodnym dostawcą ekranu dotykowego, produktów specjalnych, produktów o wysokiej wartości dodanej i rozwiązań dotykowych na świecie


Nasze produkty są szeroko stosowane w sprzęcie przemysłowym, maszynie POS, terminalach samoobsługowych, bankomatach, inteligentnym domu, sprzęcie medycznym itd. Znajdujemy się w Shenzhen z wygodnym dostępem do transportu. Dążąc do ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsługi klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze profesjonalni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić satysfakcję. W ostatnich latach nasza firma wprowadziła szereg zaawansowanych urządzeń, w tym maszynę wiążącą Wytrawianie Sprzęt do testowaniaESD Sprzęt do testowania spadania kulek itp. Dobrze się sprzedaje na rynku krajowym i zagranicznym, szczególnie w Chinach, regionach takich jak Kanada, Korea, USA. Mile widziane zamówienia OEM i ODM. Jesteśmy już powszechnie uznawani i ufani przez użytkowników i dopasowujemy się do stale zmieniających się wymagań ekonomicznych i społecznych. !

Historia
Shenzhen An-touch Technology CO, .LTD, założona w 2015 roku, to profesjonalna produkcja zajmująca się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i obsługą serwisową pojemnościowego ekranu dotykowego.

Usługa
Nasze usługi

1.Mamy największą maszynę do lamowania, która może mieć do 65 cali.

2. W magazynie do szybkiej dostawy zapewnia najlepszą obsługę posprzedażną.

3. Możemy zapewnić najlepsze rozwiązania projektowe zgodnie z wymaganiami klienta.

4. Wszystkie nasze produkty zostały dokładnie sprawdzone przed dostawą.

5. Możesz przesłać nam rysunek bezpośrednio, w tym wymiar szklanej osłony i czujnika, jeśli chcesz na nim własne logo, po prostu wyślij nam projekt.

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

corrine@an-touch.cn
+8618175635789
+86 18175635789